Organizacja Przyjęć i Bankietów

   

CK browar, to smaczne jedzenie , doświadczenie, wyjątkowy klimat oraz urządzone z dużym wyczuciem smaku wnętrze, które sprawiają, że jest to idealne miejsce aby zorganizować w nim rodzinny obiad , imprezę zamkniętą, spotkanie biznesowe , czy przyjęcia firmowe w Krakowie . Dzięki różnorodnym propozycjom, każdy klient z bogatej oferty wybierze rozwiązanie, które spełni jego potrzeby i oczekiwania, nawet jeśli będą bardzo wygórowane.

Wyjątkowe przyjęcie w wyjątkowym miejscu!

Do dyspozycji gości są dwie sale, które ze względu na duże zainteresowanie należy wcześniej zarezerwować.

Sala Myśliwska - to wręcz idealne miejsce do organizacji chrztu, komunii czy innych rodzinnych uroczystości.

Przytulna, o kameralnym charakterze sprawia, ze każdy czuje się tu jak u siebie. Idealna również do organizacji różnego spotkań firmowych i imprez integracyjnych, gdzie podajemy w atrakcyjny sposób piwo w rurach. Klimat we wnętrzu sali gwarantują płaskorzeźby wykonane z drewna oraz poroża, które są prezentami o klientów, którzy stali się przyjaciółmi CK Browar.

Sala Rycerska - swoją wytworność zyskuje dzięki ręcznie zdobionymi stołami i krzesłami z logo firmy.

W sali tej mieści się około 30 osób. Klasyczna elegancja sprawia, że jest to wprost wymarzone miejsce dla biznesowych spotkań i innych bardziej lub mniej oficjalnych rozmów.

Profesjonalna obsługa i wysoko wyspecjalizowana kadra gwarantuje, że każda impreza jest starannie przygotowana . Dla nas każdy szczegół ma znaczenie! Starannie dopasujemy wystrój stołu jak i menu do charakteru danej uroczystości, dostosowując za każdym razem rozwiązanie do indywidulanych sugestii naszych gości, bo to Oni są dla nas najważniejsi.

Zapraszamy!