Obiad weselny w restauracji w Krakowie

Nie każda osoba marzy o wielkim weselu na 200 osób. Niestety także koszty tak ogromnego wesela mogą być problemem dla młodej pary, która z okazji ślubu i tak musi ponieść wiele wydatków. Jednak nie warto rezygnować z uczczenie tego dnia! Można zaprosić najbliższą rodzinę i wybranych gości na obiad weselny w CK Browar.

Pamiątka ze ślubu

Nasza restauracja w Krakowie leży blisko Rynku Głównego i również niedaleko Urzędu Stanu Cywilnego. Warto jednak wcześniej zarezerwować kilka stolików lub osobną salę, jeśli zapraszamy kilkunastu lub więcej gości. Kameralne sale, jak Sala Rycerska, która zmieści aż 27 osób, z pewnością będą namiastką prawdziwego wesela. W przygotowanej sali, która wyglądem przypomina zamkową komnatę. Można w niej też robić zdjęcia, które będą świetną pamiątką ze ślubu i uroczystego obiadu. Wystrój sali to między innymi rzeźbione stoły i krzesła, przy których można poczuć się jak na prawdziwej zamkowej uczcie, co da świetny średniowieczny klimat, który przebije nie jedno romantyczne wesele.

Obiad i toasty

Restauracja Kraków oferuje wyśmienite specjały kuchni galicyjskiej, jednak możemy dopasować menu do potrzeb gości, w tym serwować dania wegetariańskie, przekąski dla dzieci czy potrawy bez alergenów. Do wyboru jest mnóstwo przysmaków z menu, w tym niesamowita dziczyzna, pieczony indyk czy gotowana szynka. Na specjalne zamówienie możemy podać nawet pieczonego prosiaka. Oczywiście wybierając dania z menu, można zamówić też lekką sałatkę. Do toastów oferujemy najlepsze wina, ale też wytwarzane w CK Browar piwo na bazie starej galicyjskiej receptury.