Nowy Rok – nowe wyzwania.

Gdy już ucichną ostatnie wystrzały korków szampana i kolorowych fajerwerków z nocy sylwestrowej, stary porządek oddaje miejsce nowemu. Nastaje Nowy Rok. Początek każdego roku niesie ze sobą nowe nadzieje i obawy, jest też dobrym momentem na podsumowanie tego, co przyniósł nam rok poprzedni. Doskonałym miejscem na przeprowadzenie takiego bilansu jest restauracja C.K. Browar. Można tu, bowiem nie tylko zaszyć się w scenerii zabytkowych murów, ale też dobrze zjeść a i piwem uraczyć się wybornym.

Gdy już rozliczymy się z przeszłością – czas pomyśleć o tym, co przed nami. Miła atmosfera panująca w naszej restauracji w Krakowie, pozwala się skupić i kreatywnie myśleć o przyszłości. Jedyne, co może nieco odciągać uwagę naszych klientów to kuszące zapachy wybornych dań i przednich trunków, jak na najlepszą restaurację przystało. A wybór dań jest u nas bardzo szeroki. Od przystawek takich jak grillowany ser górski z bekonem z dodatkiem żurawiny i musem chrzanowym, poprzez niespotykane w żadnej innej krakowskiej restauracji chleby zapiekane C.K. z kanapką firmową z szynką, serem i warzywami – na czele, aż po wykwintne dania główne takie jak długo duszona pieczeń wołowa z ligawy w sosie chrzanowym.

Jeśli dodamy do tego deser w postaci kremówki krakowskiej z sosem truskawkowym, lub torcik czekoladowy z musem pomarańczowym na likierze to z pewnością szybko osiągniemy stan kulinarnego szczęścia, a jak wiadomo w tym to właśnie stanie do głowy przychodzą pomysły najznamienitsze.

Stąd już tylko jeden krok do idei, która kto wie może zmieni świat na lepsze?