Niezapomniany Sylwester W CK Browar

Kiedy tylko zaczyna się jesień warto pomyśleć o odpowiednim miejscu na spędzenie najbliższego sylwestra. Większość restauracji przygotowuje wcześniej oferty specjalne, można rezerwować stolik z wyprzedzeniem. Jedną z ciekawszych propozycji na Sylwestra w Krakowie oferuje restauracja CK Browar. Goście mogą liczyć tam nie tylko na niezapomnianą zabawę, ale także wyśmienite potrawy, które umilą wieczór.

Najlepsza, polska kuchnia w Krakowie

Szefowie kuchni na co dzień przygotowujący popisowe dania w CK Browar również na Sylwestra przygotowali ciekawe propozycje. W cenie od 210 złotych za osobę goście mogą liczyć na trzydaniową kolację, deser oraz noworoczne danie. W wersji tradycyjnej oferowana jest smakowita zupa dyniowa z szałwią, serwowana z chrupiącymi herbatnikami. W ramach przystawki można będzie skosztować wyśmienitej sałatki z mięsem z kaczki, serem gorgonzola i figami. Daniem głównym są z kolei polędwiczki wieprzowe zapiekane w serze wędzonym, z delikatnym sosem wiśniowym. Również w tym roku kucharze nie zapomnieli o gościach niejedzących mięsa. W noworocznym menu znajdą oni aż 4 wegetariańskie pozycje, w tym zupę, przystawki w formie sałatki oraz dwa dania główne.
Przez całą noc profesjonalny DJ będzie dbał o dobrą zabawę na parkiecie, grając różnorodną muzykę. Do dyspozycji gości w dniu Sylwestra oddana zostanie restauracja, część klubowa oraz pub. Kraków po północy to idealne miejsce na obserwowanie wielobarwnych fajerwerków. Sprzed restauracji CK Browar na Podwalu pokaz będzie bardzo dobrze widoczny.