Nie gotuj w domu, zaproś gości do restauracji

Za każdym razem, kiedy mamy gości przyjeżdżających do naszego domu, czy jest to rodzina czy przyjaciele, chcemy im zapewnić smaczne jedzenie i miło spędzony czas. Każda osoba, która odpowiada za gotowanie w domu wie, ile czasu trzeba spędzić choćby na dwudaniowym obiadem. A gdzie jeszcze czas na przygotowanie deseru? Dlatego zamiast spędzać czas na gotowaniu warto zaprosić gości na obiad do naszej restauracji w Krakowie – CK Browar.

Obiad jak domowy

Oczywiście zapraszając gości na obiad do restauracji chcemy, aby kuchnia była wciąż tradycyjna, domowa i polska. Właśnie na takie danie zapraszamy do restauracji CK Browar. Zapewniamy miejsce idealne na rodzinny obiad czy też spotkanie z przyjaciółmi. Jeśli z wyprzedzeniem wiedzą Państwo, że potrzebny będzie stolik na większą ilość osób, bez problemu można zrobić rezerwację. Zarezerwować można też swój ulubiony stolik.

Menu dla każdego

A co można zjeść? Zaletą obiadu w restauracji jest nie tylko oszczędność czasu na samodzielnie ugotowanie potraw, ale też duży ich wybór. W CK Browar można zjeść autentyczne dania galicyjskie, bardzo lubianą w naszym kraju golonkę pieczoną w piwie czy nawet dziczyznę. Również osoby, które są na diecie wegetariańskiej czy mają różne alergie i nietolerancje pokarmowe znajdą z pomocą kelnerów smaczne danie do zjedzenia.

Po obiedzie można próbować piw z naszego mini browaru czy zamówić latte chałwowe i kawałek świeżego ciasta. Dlatego można powiedzieć, że każdy wyjdzie stąd najedzony po spędzeniu miłego czasu razem ze swoimi gośćmi.