Najsmaczniejszy lunch w Krakowie

Nic tak nie umila stresującego dnia w pracy, jak smaczny, sycący posiłek spożywany na lunch Kraków na Podwalu gości mnóstwo firm, których pracownicy chętnie wybierają ofertę obiadową w restauracji CK Browar.

Oferta lunchowa w naszym menu jest bardzo urozmaicona, każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Oprócz dwóch pozycji sezonowych spoza karty, zmieniających się każdego tygodnia, w menu lunchowym dostępne są potrawy najbardziej popularne wśród bywalców naszej restauracji. Na mniejszy głód polecamy pierogi w różnych wariantach. Na słodko z serem i sosem malinowym, z wytrawnych opcji dostępne są pierogi ruskie i z mięsem – obie formy okraszone złocistą cebulką. Miłośnicy placków ziemniaczanych chętnie wybierają natomiast sztandarowe danie, Jadło Cesarsko-Królewskie, serwowane w towarzystwie chrupiącego placka. Osoby liczące kalorie mogą z kolei wypróbować kurczaka w różnych wariantach. Pierwszym jest grillowana pierś podawana w towarzystwie zestawu surówek oraz frytek. W ramach lunchu dostępne jest również włoskie tagiatelle z kurczakiem i szpinakiem. Fani kuchni polskiej w jak najbardziej sycącej odsłonie mogą wybrać kotlet schabowy, serwowany z kapustą zasmażoną i zapiekanymi ziemniaczkami.

Oferujemy bardzo tanie obiady w Krakowie, w cenie lunchu (od 12-16 zł) goście otrzymują sycącą zupę, inną każdego dnia. Nasi kucharze zdają sobie sprawę, że w porze lunchu nikt nie chce zbyt długo czekać na zamówienie. Dlatego zestaw obiadowy można zamówić telefonicznie na wybraną godzinę z dowozem lub zjeść na miejscu. Oferta lunchowa dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 16.