Menu Polska Kuchnia

   

Wiadomo, że Polska Kuchnia Kraków CK, ma wielu zwolenników... Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości C .K. Browar, ma w swojej ofercie wyjątkowe dania nawiązujące do najlepszych tradycji kulinarnych.

To co w polskiej tradycji najsmaczniejsze!

Choć polskie specjały są kaloryczne, to nie ma chyba osoby, która przeszła by wobec nich obojętnie. Dobrze przygotowane, przez naszego profesjonalnego szefa kuchni są kwintesencją dobrego smaku. Nie jest tajemnicą, że polska kuchnia to bogactwo różnego rodzaju kiełbas, wędlin i potraw mięsnych . Nie może wśród nich zabraknąć szlachetnych dań z sarniny czy dziczyzny, ale także popularnego kotleta schabowego czy drobiu, który jest dobrym pomysłem na codzienny obiad.

Polska kuchnia to także kapusta kiszona, ogórki, placki ziemniaczane z licznymi dodatkami, jak i smaczne i pożywne zupy , wśród których na szczególną uwagę zasługuje klasyczny rosół oraz zupa cebulowa. W menu nie mogła również zabraknąć zupy grzybowej i góralskiej kwaśnicy na żeberkach.

Wszystkie potrawy swój niepowtarzalny smak zawdzięczają wyrazistym przyprawom, takim jak majeranek, pieprz czy kminek.

 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami menu CK Browar i życzymy pozytywnych doznań kulinarnych przy degustacji naszych potraw!