Lokalne Piwo

   

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz usiąść ze znajomymi i skosztować jak smakuje dobre piwo Kraków CK , to koniecznie musisz odwiedzić C.K. Browar. Na miłośników tego złotego trunku czekają niesamowite doznania, które zadowolą potrzeby i oczekiwania nawet największego znawcy piw.

Przekonaj się jak smakuje dobre piwo!

Mini Browar CK , to miejsce, które przyciąga spragnionych gości od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Proponuje on lokalne piwa w Krakowie, które doceniają goście nie tylko z Polski, ale również z całej Europy, którzy chętnie do nas wracają

Piwo w CK warzone jest na miejscu, a jego receptura czerpie to co najlepsze z tradycji poprzednich pokoleń. Pani Piwowar, która nadzoruje proces warzenia, to profesjonalistka i miłośniczka tego niezwykłego trunku, która w swoją prace wkłada wiele zaangażowania oraz serca. Dzięki temu lokalne piwa oferowane przez nas, są gwarancją niepowtarzalnego smaku obok, którego nie można przejść obojętnie.

Każdy może przekonać się jak powstaje piwo w naszym mini browarze, wystarczy tylko zgłosić chęć, a pracownicy oprowadzą po browarze od kuchni. Piwo, które jest niefiltrowane i niepasteryzowane, a jego receptura oparta jest na starej austro-węgierskiej recepturze, skrzętnie przechowywanej w piwowarskich rodzinach. Co dość istotne, warzone przez nas piwa, to naturalne składniki i duża ilość witamin z grupy B. Ich wyjątkowość, to fakt, że piwa te zaliczają się do grupy trunków szlachetnych, które należą do górnej i dolnej fermentacji.

Na stałe w menu CK znajdują się dobre piwa takie jak: CK Jasne, CK Dunkel, CK Ingwer, CK Weizen . Sezonowo goście mogą smakować takich piw jak: CK Marzen, CK Miodowe. Te lokalne piwa pozwalają cieszyć się wyjątkowym smakiem i czasem spędzonym w miłym towarzystwie. Piwa podawane są w rurach, które mają pojemność 5 lub 3,3 litra albo w tradycyjnych kuflach.

Piwa o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku

Lokalne piwa serwowane w Krakowie przez C.K. Browar mają unikalny, niespotykany nigdzie smak. Dlatego ich degustacja jest koniecznością dla każdego, kto po raz pierwszy odwiedza to miejsce, aby znalazł swój ulubiony smak. Stali bywalcy jednak są zgodni, że choć każdy ceni doznania smakowe, to wszystkie piwa serwowane w tym miejscu są godne polecenia i żaden miłośnik piwa nie przejdzie wokół nich obojętnie .

Serdecznie zapraszamy, do zasmakowania w wyjątkowym smaku naszego piwa!