Kraków to miasto umiejętnie łączące tradycję z nowoczesnością

CK Browar – dla miłośników oryginalnego piwa, doskonałej kuchni i świetnej zabawy

Kraków to miasto umiejętnie łączące tradycję z nowoczesnością, architekturę średniowieczną i gotycką z futurystycznymi budowlami, oraz aromatyczną galicyjską kuchnię z nowoczesnymi propozycjami kulinarnymi. Dokładnie takie fascynujące połączenie pozornie nie dających się pogodzić nurtów przyciąga rzesze Krakowian i turystów to bardzo wyjątkowego miejsca – do pubu CK Browar. To położone o krok od Rynku Głównego miejsce fascynuje wystrojem Sal Myśliwskiej i Rycerskiej, kontrastujących z futurystycznym Clubem Laboratorium. Jednak zarówno zwolenników kameralnej atmosfery, jak i miłośników energicznej zabawy, łączy w CK Browar w Krakowie jedno – fascynacja doskonałym lokalnym piwem.

CK Browar – z miłości do piwa

Kraków przez wieki pozostawał pod wpływami austriacko – węgierskimi, więc dla każdego, kto chce zdegustować lokalne piwo Kraków zaprasza do unikatowego Minibrowaru. CK Browar jest bowiem miejscem, gdzie pozostając wiernym tradycji, dostępne jest niespotykane nigdzie indziej piwo warzone według oryginalnym receptur z ubiegłych stuleci. Sekretem tego sławnego w całym Krakowie piwa jest jego produkcja bezpośrednio na miejscu, bez jego czasochłonnej dystrybucji czy transportu. Każdy bywalec CK Browar na własne oczy może prześledzić produkcję tego szlachetnego, złotego trunku. Ale niepowtarzalna świeżość piwa w CK Browar to nie wszystko. Piwo to wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową procedurą warzenia, z której wynikają jego prozdrowotne właściwości. Piwo nie poddane filtracji i pasteryzacji posiada bogactwo witamin i roślinnych antyutleniaczy, które doskonale wpływają na układ sercowo – naczyniowy, moczowy czy nerwowy. Takie połączenie relaksu i życia towarzyskiego z jednoczesną dbałością o zdrowi brzmi kusząco, prawda?

Polskie jedzenie – Kraków miastem kulinarnych doznań

Pub i restauracja CK Browar to nie tylko wyśmienite piwo. To także niezapomniane doznania kulinarne. Polska kuchnia w nowoczesnym i bardzo esencjonalnym wydaniu zyskała już niemałe grono miłośników, które stale się poszerza. CK Browar Kraków to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, przyjęcie firmowe czy organizację bankietów. Dyskretny wystrój sal, nastrojowa atmosfera budowana kulturalną obsługą i stylowymi wnętrzami oraz lokalne piwo, uzupełnione ciekawym menu – z pewnością nie brakuje powodów, by zawitać do krakowskiego CK Browar. Nie ma w Krakowie bardziej stylowego miejsca, niż te urokliwe piwniczki Minibrowaru, które są idealną scenerią zarówno dla spotkania towarzyskiego, jak i biznesowego.