Kraków to jedno z najsłynniejszych i najpiękniejszych polskich miast

CK Browar – zobacz, jak warzone jest piwo

Kraków to jedno z najsłynniejszych i najpiękniejszych polskich miast. Oblegany przez turystów, uwielbiany przez swoich mieszkańców – Kraków może poszczycić się wyjątkowym miejscem, gdzie lokalne piwo i niepowtarzalna atmosfera konkurują z polską kuchnią. To CK Browar, czyli pub i restauracja zlokalizowane nieopodal Rynku Głównego i Teatru Bagatela. Czym to miejsce zachwyca niezmiennie od lat swoich gości?

Tam, gdzie tradycja spotyka nowoczesność

CK Browar to jedno z najoryginalniejszych miejsc w Krakowie. Nowoczesny Club Laboratorium z konstelacją gwiazd nad głowami gości, energetyczną muzyką i drinkami podawanymi w probówkach, sąsiaduje tu z kameralnymi Salami Myśliwską i Rycerską. To doskonałe miejsce na lunch z przyjaciółmi, przyjęcie firmowe, organizację bankietów w Krakowie czy niezobowiązujące wyjście na piwo. CK Browar to świetna restauracja serwująca doskonałej jakości potrawy. Jedną z nich jest esencjonalny rosół. Przez wielu uważany za wybitnie polską zupę, tak naprawdę znany był już człowiekowi pierwotnemu. Ta niezagęszczona zupa na bazie warzyw i mięsa to rozgrzewający i bardzo odżywczy posiłek. W CK Browar rosół z makaronem występuje w doborowym towarzystwie innych zup, m. in. barszczu czerwonego, żurku i kremu grzybowego, a także doskonałych dań głównych – golonki z piwną skórką, Jadła Cesarsko – Królewskiego czy żeberek zapiekanych w miodzie. Zatem dla każdego, kto ceni polską kuchnię Kraków oferuje magiczne miejsce łączące klimaty galicyjskie ze współczesnymi.

Lokalne piwo? Kraków ma takie!

Jak sama nazwa wskazuje CK Browar to miejsce, gdzie można spodziewać się doskonałej jakości piwa. Jednak zaskakujący jest fakt, iż oryginalne gatunki piwa są warzone tu na miejscu, na oczach gości. A z beczek trafiają bezpośrednio do kufli lub rozsławiających to miejsce tub stawianych na stole. Warzone zgodnie z dawną, austriacko – węgierską recepturą, piwo w CK Browar to głębia smaku i aromatu, oraz nieosiągalne dla innego piwa właściwości prozdrowotne. Żadne inne piwo bowiem nie działa zbawiennie na układ pokarmowy, moczowy, sercowo – naczyniowy oraz na nastrój tak, jak piwo z CK Browar. Piwa dostępne w ofercie stałej oraz sezonowej zachęcą do degustacji, od wielbicieli tego złotego trunku aż po osoby sięgające po piwo jedynie okazyjnie. Nigdzie indziej w Krakowie restauracja i pub nie oferują tak bogatej i interesującej oferty, uatrakcyjnionej doskonałą atmosferą i wyjątkową aranżacją wnętrz.