Kraków idealnym miejscem na zimowe ferie

polska kuchnia kraków ck browar

Wyjazd na zimowe ferie nie musi oznaczać wycieczki w góry lub nad morze. Można wybrać się na kilka dni na przykład do pięknego Krakowa. W naszym mieście można znaleźć wiele atrakcji, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. A co równie ważne dobrze zjeść. W restauracji CK Browar oferujemy wyśmienite posiłki na bazie kuchni polskiej oraz austro-węgierskiej. Każda osoba, w tym dzieci, wybierze sobie coś ciekawego z menu. Dbamy o to, aby posiłki były smakowite i wyśmienicie pachnące.

Ciepły obiad w CK Browar

Zwiedzając Kraków w zimowe dni, można zmarznąć. Nasza restauracja położona jest tuż przy Rynku Głównym, a więc łatwo można do niej trafić, idąc po prostu trasą obejmującą ciekawe zabytki. Podajemy lunche i obiad. Mniej głodne osoby mogą skusić się na przekąski, wśród których królują frytki belgijskie z serem i sosami. Jednym z często wybieranych dań na szybki obiad lub lunch są nasze zapiekane chleby. Restauracja CK Browar poleca też rozgrzewające zupy i bogate dania główne. W tym tradycyjny sznycel po wiedeńsku.

Kolacja przy piwie

W CK Browar funkcjonuje obok restauracji również Pub. Warto przyjść i coś przekąsić, a potem zwiedzać miasto dalej, ale również zaplanować sobie spokojny wieczór przy wytrawnej kolacji. Do smacznego posiłku polecamy nasze piwa. W mini browarze, który również mogą Państwo zobaczyć po zapytaniu obsługi o możliwość wejścia za kulisy, warzymy kilka rodzajów piwa na podstawie tradycyjnych receptur. Zamówić można piwo Jasne, Ciemne, Pszeniczne i Miodowe. Warzymy również piwa sezonowe.