Koniec lata w CK Browar

Wrzesień dla części osób wiąże się z powrotem do szkoły lub też przygotowaniami do rozpoczęcia roku akademickiego. Jednak co najważniejsze, jest to również ostatni miesiąc lata, temperatura powietrza się obniża, jednak nadal trafiają się słoneczne dni. Warto wycisnąć z pięknej pogody jak najwięcej, dlatego serdecznie zachęcamy do spędzenia słonecznych dni w ogródku CK Browar.

Smaczny obiad  centrum miasta

Nasza restauracja w Krakowie usytuowana jest w samym centrum starówki, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę wypadową do najważniejszych zabytków miasta. Jednak w naszym przytulnym ogródku można wypocząć od miejskiego zgiełku, racząc się smakowitym posiłkiem. CK Browar słynie z najsmaczniejszych potraw kuchni galicyjskiej, nasi kucharze w trakcie przygotowywania dań korzystają z dawnych receptur – dzięki temu nasi goście mogą przeżyć u nas prawdziwą ucztę smaku! W naszej karcie oprócz tradycyjnej golonki czy potraw z dziczyzny, nie zabrakło również akcentów kulinarnych z innych części świata. Serwujemy również pożywne i niskokaloryczne sałatki, a także smakowite desery.

Najlepsze piwo w mieście

Jednak CK Browar to nie tylko wyśmienite potrawy, ale także znakomite piwa, warzone według tradycyjnych receptur, na miejscu w naszym lokalu. Nasi goście mogą przebierać między gatunkami, w menu dostępne jest piwo jasne, pszeniczne, ciemne oraz miodowe. Dbamy również o miłośników wina, przygotowaliśmy dla nich duży repertuar smakowitych trunków z całego świata, które doskonale podbijają smak naszych potraw.