Karnawał w CK Browar

Wraz z początkiem nowego roku rozpoczyna się okres karnawału, który trwa aż do Środy Popielcowej. Dawniej był to okres przygotowujący chrześcijan do Wielkiego Postu, kiedy to osoby religijne zobowiązane były żyć w dużej ascezie. Dlatego w trakcie karnawału organizowano huczne przyjęcia, których tradycja przetrwała do dziś.

CK Browar to jedyna restauracja w Krakowie, która w pełni oddaje kulinarną tradycję regionu Galicji. Jest to również idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia karnawałowego w większym gronie. W lokalu goście mają do dyspozycji kilka sal, których wystrój nawiązuje do historii miasta. Sala Myśliwska zapewnia biesiadnikom dużą prywatność, jednak największą jej zaletą jest wystrój. Ściany sali pokryte są pięknymi, ciemno-orzechowymi boazeriami, dodatkową ozdobę stanowią poroża zwierząt. Sala Rycerska wystrojem nawiązuje do średniowiecznego zamku. Ściany pokryte są nieregularnymi blokami kamiennymi, goście zasiadają przy solidnych, drewnianych stołach, okolonych krzesłami z ręcznie rytymi inicjałami restauracji. Obie sale bardzo dobrze sprawdzą się na imprezę przebieraną, niezwykle popularną formę przyjęcia w trakcie karnawału.

Jednak największą zaletą restauracji CK Browar jest wyśmienita kuchnia. Można złożyć specjalne zamówienie dla grup zorganizowanych. Biesiadnicy mają do wyboru wyśmienite mięsa z dziczyzny, tradycyjne potrawy galicyjskie czy smakowite ryby. Lokal posiada też szeroką ofertę napojów alkoholowych z różnych stron świata, istnieje też możliwość wynajęcia DJ na czas przyjęcia.