Jesienne wieczory w CK Browar

Kiedy kończy się lato, dni są coraz krótsze i chłodniejsze, wówczas idealnym miejscem na spędzenie wieczoru jest przytulna restauracja. Kraków jest miastem pełnym lokali gastronomicznych, jednak osoby zainteresowane tradycyjną kuchnią Galicji, powinni odwiedzić CK Browar. W restauracji na gości czeka niezwykle różnorodna oferta dań i napojów, które idealnie sprawdzą się na deszczowe popołudnie.

Klimatyczne wnętrza

Poza wyśmienitymi daniami, CK Browar wyróżnia się na tle konkurencji również wspaniałym wystrojem wnętrz, nawiązującym do dawnych czasów. Część restauracyjna lokalu idealnie sprawdza się na wieczorne spotkania. Stoliki oświetlane są lampami o witrażowych abażurach, podłogę pokrywa drewniany parkiet a ściany wyłożone są ciepłą cegłą. Także sekcja pubowa stanowi przytulne tło na spotkanie towarzyskie w deszczowy dzień.

Najlepsze dania na zimne dni

W restauracji CK Browar znajdziemy nie tylko typowo polskie jedzenie. Kraków był najważniejszym mieście w Galicji, regionie charakteryzującym się własnymi potrawami. Na jesienny wieczór polecamy syte dania nawiązujące do historii miasta. W karcie dostępna jest golonka pieczona w piwie, klasyczny sznycel wiedeński, czy pieczeń z dzika. Na większy głód można spróbować zestawów mięs, podawanych na płytach. Szczególnie polecamy płytę Cesarsko-Królewską oraz półmisek myśliwego. W ofercie CK Browar dostępne są także rozgrzewające napoje. Aromatyczna herbata, gorąca czekolada czy kawa zakrapiana whisky z pewnością podniosą temperaturę.