Jesienna miejscówka na spotkania ze znajomymi

rura piwa pub retauracja kraków

Niestety nie każdego roku możemy cieszyć się tak zwaną polską złotą jesienią. Jednak każdego dnia możemy cieszyć się złotym trunkiem, czyli piwem. Wybierając Pub CK Browar, można nie tylko spędzić mile czas w ciepłej atmosferze, ale też spróbować piwa warzonego na miejscu. Nieczęsto ma się taką okazję, dlatego tym bardziej warto wybrać naszą restaurację.

Piwo z pubu CK Browar

W CK Browar można spróbować piwa warzonego na miejscu. Nasz mini browar oferuje kilka typów piwa. Można zamówić degustację wszystkich podawanych piw albo od razu kufel jasnego, ciemnego, pszenicznego czy miodowego napitku. Wszystkie warzone na miejscu piwa hołdują starym recepturą, które są naszą tajemnicą. Dzięki procesowi warzenia tradycyjną metodą piwo uzyskuje ciekawy smak i aromat. Osoby ciekawe samego procesu warzenia piwa mogą zajrzeć do mini browaru i zobaczyć na własne oczy jak je produkujemy na własne potrzeby.

Dobre jedzenie nie tylko do piwa

W restauracji CK Browar można nie tylko zamówić piwo czy inne napoje, ale przede wszystkim zjeść coś dobrego. Jesienią warto stawiać na ciepłe posiłki, które zaspokoją głód i dodadzą nam energii, ale też rozgrzeją ciało. Oczywiście w naszej restauracji można wybierać wśród wielu pozycji, w tym dań na zimno, jak sałatki. Jednak ze względu na porę roku warto wybrać zupy, pierogi ruskie podawane z zeszkloną cebulką czy nawet dania z dziczyzny i ryb. Spokojnie można znaleźć też kolację odpowiednią dla wegetarian czy osób z alergiami pokarmowymi. Dbamy o to, aby każdy mógł u nas zjeść coś pysznego.