Najlepsza restauracja w Krakowie – CK Browar

Początek grudnia to czas, w którym krótkie dni oraz niskie temperatury dokuczliwie utrudniają nam życie. Ulice krakowskiego Starego Miasta – jednej z najpiękniejszych starówek w Polsce, Europie i na świecie – na pozór stają się nieco mniej zaludnione. Postacie w puchowych kurtkach, płaszczach, kolorowych szalikach i mocno naciągniętych na głowy czapkach, spieszą się jakby nieco mniej zainteresowane podziwianiem kunsztu otaczającej je architektury. Tymczasem prastary Kraków jak zawsze ma w zanadrzu tajną broń, którą skutecznie potrafi przyciągać do siebie zziębniętych Krakowian, ale także ogromne rzesze przybyszy z najróżniejszych zakątków świata.

Bronią tą (przeciwko zimowemu znużeniu) jest niepowtarzalny klimat ścisłego centrum – okolic Rynku Głównego, które otulone mgiełką tajemniczości długich zimowych wieczorów, zyskuje jeszcze bardziej na atrakcyjności. Gdy dodamy do tego blask iluminacji płynący z niezliczonych ozdób świątecznych, stukot kopyt koni ciągnących ozdobne dorożki, czy magię jarmarku Bożonarodzeniowego – otrzymujemy mieszankę, której nie sposób się oprzeć. Po prostu trzeba wyjść z domu, aby tego doświadczyć.

Kulinarne serce Krakowa

Jest jeszcze jeden powód. Istnieje, bowiem miejsce, które nie tylko znajduje się w tym magicznym sercu naszego miasta, ale samo jest kulinarnym sercem Krakowa. Jest nim prawdopodobnie najlepsza restauracja w Krakowie – CK Browar. Ulokowana w zabytkowych piwnicach, zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego, która od lat nieprzerwanie zaprasza w swoje progi miłośników doskonałej kuchni, a także smakoszy wybornego krakowskiego piwa, które ważone jest na miejscu wg tradycyjnej receptury. Dlatego warto tu zajrzeć po zimowym spacerze.

Na zmarzniętych i głodnych, grudniowych przybyszów restauracja już od progu wita zachęcającym aromatem potraw, przyrządzanych wg przepisów mających swe korzenie w tradycyjnej i wybornej kuchni austro-węgierskiej. Jak przystało na najlepszą restaurację Krakowie na stołach króluje soczyste golonko z piwną skórką, Wiener Schnitzel, soczyste żeberka okraszone zasmażaną kapustą, oraz wiele innych przysmaków, z których każdy wybierze coś pysznego dla siebie. Na każdym zaś stole, obok ogromnych talerzy i półmisków pełnych smakowitych kąsków, stoją kufle wypełnione po brzegi najlepszymi piwami od piwa jasnego poprzez pszeniczne i miodowe, aż do ciemnego Dunkel`a.

Najlepsza restauracja w Krakowie to taka, która jest zarazem najbardziej i na wskroś restauracją krakowską. A co to oznacza? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać – trzeba tu koniecznie przyjść, aby móc to poczuć! Najlepsza restauracja w Krakowie – CK Browar – zaprasza!


Rezerwacje Pub, Restauracja

tel. +48 (12) 429 25 05