Idealny posiłek na każdą pogodę

Restauracja Kraków CK Browar

Trzeba przyznać, że pogoda za oknem jest bardzo zmienna. W związku z tym wiele osób może mieć codziennie chęć na inne jedzenie. Nasza restauracja CK Browar w Krakowie zaspokoi potrzeby wszystkich osób. Można spróbować pysznej kuchni austro-węgierskiej czy zjeść nowocześnie podany lunch. Nie może też zabraknąć pysznej kawy, herbaty albo piwa, które warzymy na miejscu.

Ciepłe posiłki w CK Browar

Jak w każdej restauracji, tak i w CK Browar dostaną Państwo bogate menu posiłków przygotowywanych na gorąco, które o tej porze roku najlepiej rozgrzewają organizm, a do tego ich jedzenie sprawia przyjemność dla wszystkich zmysłów. Zawsze warto też wybrać wyjątkowe dla naszej okolicy przysmaki. Może to być choćby Półmisek Myśliwego, czy też pieczone piersi kaczki podawane z żurawiną i jabłkami, a nawet nasz popisowy sznycel po wiedeńsku. Warto skusić się też na pierogi czy lekkie zupy. Smaczny obiad zawsze warto dopełnić deserem podanym z kawą czy wybraną herbatą.

Pub CK Browar na wieczór

Do CK Browar wartość wpaść nie tylko do restauracji na obiad, ale też na kolację czy po prostu do pubu na piwo. W naszej stałej ofercie są aż cztery piwa warzone na miejscu i dodatkowo oferujemy wariant sezonowy. Oprócz degustacji czy zamówienia piwa można też zobaczyć, jak wygląda proces jego produkcji w mini browarze. W menu dostępne są piwo Jasne, Dunkiel, Miodowe i Weizen. Każde z nich warzone jest na podstawie tradycyjnej receptury, która nie jest udostępniana publicznie. Dzięki temu nasze piwa mają wyjątkowy smak.