Idealne miejsce na kawę? CK Browar!

Kraków to piękne miasto, w którym można znaleźć niezliczoną ilość kawiarenek. Warto jednak pominąć te wyglądające potocznie i od razu wybrać ciekawe, ale jednocześnie spokojne miejsce. Idealnym miejscem na kawę jest restauracja CK Browar! Wydawać by się mogło, że restauracja w Krakowie zajmuje się tylko serwowaniem posiłków. Nic bardziej mylnego. W CK Browar można znaleźć restaurację, pub, club i przede wszystkim dobrą kawę. Dbamy, aby wszyscy głodni klienci, otrzymali ogromny wybór opcji, nawet jeśli ich celem jest tylko wypicie kawy.

Kawa dla każdego

Wchodząc na kawę zawsze można dodatkowo zamówić smaczny deser. Restauracja CK Browar oprócz dużego wyboru kaw jak espresso, lungo, americano czy smakowe latte, podaje też desery. Sporo osób może uznać kawę jako deser, ponieważ dostępne są latte chałwowe czy latte cynamonowe, które są dość słodkie, ale wciąż można w nich wyczuć kawę. Jeśli to nie wystarczy do zaspokojenia chęci na coś słodkiego można wybierać wśród ciast czy deserów lodowych. Warto jednak wiedzieć, że od czwartku do niedzieli w menu dostępna jest kremówka krakowska z sosem truskawkowym.

Obiad do kawy

Może się nam zdarzyć, że umówimy się ze znajomymi na kawę, ale nagle zgłodniejemy. I co wtedy? Nasza restauracja CK Browar zadba o to, aby najpierw zjeść smaczny obiad, a dopiero po nim napić się pysznej kawy. Nawet jeśli nie mamy ochoty na prawdziwy obiad, z powodzeniem możemy zamówić kanapkę czy nawet frytki lub sałatkę. Do wyboru jest bardzo dużo smacznych dań, po których na deser można wypić kawę w miłym towarzystwie. A jeśli to nie wystarczy zawsze można zamówić jeszcze kawałek ciasta.