Idealna restauracja w Krakowie na randkę

restauracja krakow randka

Szukanie miejsca na idealną randkę jest trudne. Na szczęście, jeśli wybieramy się na nią w Krakowie, możemy bez trudu znaleźć restaurację, w której takie spotkanie będzie udane. CK Browar to restauracja w Krakowie znana z wyjątkowej atmosfery, ale też z kompleksu sal, w których znajdziemy restaurację, pub, a nawet klub. Zawsze więc można wybrać się tutaj na romantyczną kolację i tańce przy dobrej muzyce.

Tradycyjna kuchnia nigdy nie zawodzi

Najlepsza restauracja Kraków to taka, która podaje tradycyjne jedzenie. Każda osoba lubi znane potrawy, dlatego nie warto eksperymentować, zwłaszcza gdy nie do końca jeszcze znamy gust drugiej osoby. Restauracja CK Browar oferuje nie tylko tradycyjne polskie posiłki, ale też kuchnię austriacko-węgierską. Oczywiście można też znaleźć tu lekkostrawne przekąski czy posiłki dla alergików. Bez trudu można więc znaleźć w menu pozycję, która będzie nam smakować. Ponadto można zarezerwować sobie stolik z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że w restauracji będzie dla nas miejsce. Warto więc wybrać się tu na obiad czy kolację, ale można też przyjść po prostu na kawę.

Najlepsza kawa w restauracji w Krakowie

Czym wyróżnia się CK Browar od innych restauracji i kawiarni? Przede wszystkim wystrojem. Nasza restauracja Kraków wyglądem przypomina zamkowe komnaty. Nawet sala główna utrzymana jest w tym stylu. Kolejną zaletą jest bogate menu nie tylko w dania obiadowe czy nadające się idealne na kolację, ale i w desery czy kawy. Na randkę można się wybrać o każdej porze dnia, a my zaserwujemy idealny posiłek na ten czas.