Gdzie dobrze zjeść i wypić w Krakowie?

Kraków to miasto, słynące nie tylko z licznych zabytków i atrakcji historycznych, ale również z wyjątkowych tradycji oraz podkreślania regionalnych smaków. Właśnie dlatego wielu turystów, przyjeżdżających do miasta królów pragnie odkrywać wszystkie jego uroki. Jednym z nich będzie niewątpliwe posmakowanie prawdziwej polskiej kuchni, słynącej z pierogów, aromatycznego mięsiwa takiego jak dziczyzna lub cielęcina, czy rozgrzewających zup.

Tym, czym Polska może się pochwalić jest również wyjątkowe piwo. Prawdziwa uczta to taka, podczas której można zjeść pyszny obiad, a dodatkowo napić się lokalnie warzonego piwa w pubie w centrum Krakowa. Taką możliwość mają wszyscy goście CK Browar, który jest połączeniem dobrego pubu oraz restauracji, gdzie można zjeść smacznie i niedrogo.

Wyjątkowy smak piwa – symbol dobrego pubu

W CK Browar macie okazję skosztować piwa, którego produkcja odbywa się właśnie w tym pubie. Są to: CK Jasne, CK Dunkel, CK Ingwer, CK Weizen, które przygotowywane są według tradycyjnych austriacko-węgierskiej receptur. Doświadczona Pani Piwowar, pracująca w pubie, posiada odpowiednią wiedzę, żeby warzyć szlachetne piwa z naturalnych składników. Co więcej, każdy gość pubu czy restauracji ma możliwość zwiedzenia miejsca, w którym produkowane jest piwo, a także poznania całego procesu. Dodatkowo możecie również zamówić degustację naszych firmowych piw i zdecydować się na te, które najbardziej będą Wam odpowiadać i wypić je w naszym wyjątkowo klimatycznym wnętrzu