Firmowe święta w CK Browar

Magiczny grudzień nierozerwalnie kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia, Kraków przystrajany jest dekoracjami, spędzamy wiele godzin na poszukiwania prezentów dla najbliższych. Grudzień to też doskonała okazja na pracowniczą integrację, firmy organizujące wigilijne spotkania dla pracowników, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Firmowa kolacja w CK Browar

Dzięki temu, że nasza restauracja w Krakowie posiada kilka przestronnych sal, jest to idealne miejsce do zorganizowania wigilijnego spotkania w większym gronie osób. Sala Myśliwska zdobiona piękną, drewnianą boazerią, polecana jest na imprezy w zamkniętym gronie. Dodatkowym atutem sali są poroża zwierząt, ozdabiające ściany. Sala Rycerska spodoba się miłośnikom surowych, średniowiecznych klimatów. Ściany sali wyścielane są zabytkową cegłą, jest to najlepsze miejsce na bardziej wytworne spotkania. Miejsc nie zabraknie również na Sali Głównej, zachęcamy jednak do składania wcześniejszych rezerwacji.

Firmy organizujące wigilię pracowniczą w CK Browar, mogą zamówić na tą okazję specjalne menu. Dla grup liczących od 15 do 20 osób polecamy pieczonego prosiaka, serwowanego z wyśmienitymi dodatkami. Na kolację bardziej kameralną, liczącą do 10 osób, najlepiej sprawdzi się pieczony indyk, podawany m.in. z kaszą oraz ryżem. Nasi kucharze przygotują dla Państwa również specjalne, typowo wigilijne menu, szczegóły można ustalać w trakcie rezerwowania terminu. Do kolacji można zamówić nasze autorskie, warzone na miejscu piwa, lub też wyśmienite wina z różnych części świata.