Doskonała kuchnia i smaczne piwo, czyli z czego słynie CK Browar

Co przyciąga do Krakowa tysiące turystów? Piękne zabytki, niezwykła historia czy niepowtarzalna atmosfera? A może nieliczne, wyjątkowe miejsca, które doskonale wpisują się w charakter tego łączącego tradycję i nowoczesność miasta? Jeśli te ostatnie – to z pewnością jednym z tych miejsc jest CK Browar, lokal doskonale znany mieszkańcom Krakowa i coraz lepiej znany turystom. Chcesz poznać jego sekret? Oto on.

Doskonała kuchnia i jeszcze doskonalsze piwo
Jak sama nazwa wskazuje, CK Browar to minibrowar specjalizujący się w produkcji wyjątkowego piwa. Warzone na oczach gości niepasteryzowane i niefiltrowane piwo to głębia smaku i doskonałe właściwości odżywcze. Takie lokalne piwo doskonale wpisuje się w modny obecnie nurt życia slow life, hołdujący wszystkiemu, co naturalne i jakościowe. CK Browar w Krakowie to także doskonała kuchnia, która podobnie jak piwo mocno osadzona jest w tradycji galicyjskiej. I podobnie jak piwo wzbogacona jest nutką nowoczesności.
Daniem, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie polskiej kuchni, są pierogi. Kojarzone jako wybitnie polska potrawa, w rzeczywistości pochodzą z Chin, skąd dotarły na kontynent europejski. Dając ogromne możliwości ich wykonania, a ściślej – nafaszerowania rozmaitymi dodatkami, trafią w gust absolutnie każdego. Restauracja CB Browar specjalizuje się w smacznych i tanich obiadach, wśród których zabraknąć nie mogło także pierogów. Podawane z mięsem i skwarkami, białym serem i musem malinowym czy ruskie z zeszkloną cebulką – stanowią bardzo syte i niezwykle smaczne danie. A po obiedzie…

Moc CK Browar w Krakowie
Piwo warzone w CK Browar to lekka i niezwykle smaczna formułą, która dzięki zminimalizowaniu procesów produkcyjnych zachowuje wszystko to, co najcenniejsze w chmielu. Piwo CK to zatem napój wzmacniający a nawet leczniczy! Z tak doskonałą kuchnią i oryginalnym piwem CK Browar staje się wymarzonym miejscem na organizację bankietów i imprez okolicznościowych w Krakowie, kameralnych spotkań biznesowych czy po prostu miejscem, gdzie można zjeść pyszny lunch w Krakowie. Klimatyczna restauracja, Sala Rycerska i Myśliwska lub – dla kontrastu – energetyczny Club Laboratorium kuszący świetną muzyką i futurystycznym wystrojem, to znak rozpoznawczy CK Browar. To wizualizacja tego, co w Krakowie najcenniejsze – kultu tradycji i fascynacji współczesnością. Chcesz doświadczyć tej magii? Odwiedź CK Browar w Krakowie!