Sezon wiosenno-letni sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, w restauracyjnych ogródkach chętnie pijemy Piwo czy spożywamy obiady. Kraków gości wiele lokali gastronomicznych, CK Browar jest w ich ścisłej czołówce. Jednak restauracja słynie nie tylko z pysznej kuchni czy wyśmienitego piwa, ale również rozmaitych deserów.

Nie tylko restauracja

Nasz lokal może się poszczycić dużym ogródkiem, na którym odwiedzający nas goście lubią spędzać czas podczas słonecznych dni. Jednak wypicie piwa czy zjedzenie obiadu nie są jedynymi opcjami, jakie CK Browar może zaproponować. Również popołudniowe wyjście na kawę z przyjaciółką upłynie miło w naszym ogródku. W karcie znajduje się ponad dziesięć pozycji do wyboru. Oprócz tradycyjnego espresso czy cappuccino, zapraszamy również na wyśmienite latte w trzech odsłonach: standardowe, cynamonowe lub chałowe. W trakcie największego upału polecamy orzeźwiającą kawę mrożoną. Dużą popularnością cieszy się również irish coffee, suto zakrapiana irlandzką whisky.

Do aromatycznej kawy polecamy jeden z naszych smakowitych deserów. Tradycyjny, wiedeński Apfelstrudel, polany sosem waniliowym, zadowoli każdego amatora tego legendarnego przysmaku. Z galicyjskich smaków proponujemy również sernik wiedeński, bogato zdobiony sezonowymi owocami, a także torcik czekoladowy przekładany pomarańczowym musem, zakrapianym likierem. Nic tak nie smakuje w ciepłe dni jak lody, dlatego w CK Browar serwujemy je w dwóch osłonach: z musem malinowym oraz ze świeżymi owocami.