Co ugotować na obiad? Nie zastanawiaj się tylko odwiedź CK Browar

Restauracja w Krakowie CK Browar oferuje nie tylko, jak nazwa wskazuje piwo z mini browaru, ale też świetne obiady i lunche. Wiele osób może sobie pomyśleć, że rodzinny obiad w restauracji jest drogi, ale nie u nas! Oferujemy smaczne obiady czy zestawy idealne na lunch w bardzo dobrych cenach przy wysokiej jakości serwowanych dań.

Smaczny i szybki obiad

W przerwie lunchowej, między zajęciami na uczelni czy po prostu, gdy mamy bardzo zajęty dzień chcemy zejść coś na szybko, ale jednocześnie posiłek musi być smaczny. Nasza restauracja CK Browar oferuje bardzo duży wybór przystawek, dań obiadowych z mięsem, rybnych czy sałatek. Ponadto można zamówić po prostu frytki, jeśli ktoś jest tylko trochę głodny. Warto wiedzieć, że w restauracji udostępniamy też menu dla alergików, dlatego każda osoba nawet, jeśli posiada nietolerancje z powodzeniem znajdzie coś do przekąszenia.

Obiad dla gości

Także w sytuacji, gdy odwiedzają nas goście, warto zaprosić ich do restauracji CK Browar. Nasze dania mają domowy smak i nawet najbardziej opornym przed wypadem do restauracji gościom, będą smakować. Do obiadu można też zamówić piwo warzone w naszym mini browarze albo świeżą lemoniadę. Oprócz samego obiadu serwujemy też różnego rodzaju desery w postaci ciasta czy lodów. Unikatem są krakowskie kremów z sosem truskawkowym, które można u nas zamówić tylko od czwartku do niedzieli. W ramach deseru można też zamówić pyszną kawę od espresso po latte chałwowe, które jest bardzo popularne ze względu na interesujący smak.