Club Laboratorium – dla fanów muzyki klubowej

W zabytkowej piwnicy, oprócz pubu oraz restauracji, mieści się także klub muzyczny Laboratorium. To wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa, które chętnie odwiedzają zarówno turyści, jak i mieszkańcy miasta. To, co wyróżnia tę część zabytkowej piwnicy, to przede wszystkim niepowtarzalny i niespotykany nigdzie indziej wystrój. Club Laboratorium wystylizowany został bowiem na laboratorium chemiczne. Właśnie dlatego znajdziecie tutaj prawdziwe probówki, które służą, jako element dekoracji, ale także jako… kieliszki. Tylko w naszym lokalu macie szansę wypić wściekłego psa lub kamikadze z probówki.

Ten oryginalny sposób podawania drinków sprawia, że każdy nasz gość czuje się pozytywnie zaskoczony. Co więcej, w trakcie wspólnego wyjścia ze znajomymi będziecie mogli podziwiać rozgwieżdżone niebo, które jest atrakcją naszego lokalu.

Co oferujemy naszym gościom?

Club Laboratorium to oryginalne, ale jednocześnie bardzo klimatyczne miejsce. Doskonale sprawdzi się do organizacji prywatnych imprez takich jak urodziny czy wesela, ale też przyjęć firmowych. Możecie wynająć cały lokal dla siebie i bawić się tylko we własnym towarzystwie. Za Waszą udaną zabawę będzie odpowiadał nasz DJ, który sprawi, że każdy chętnie poderwie się do tańca.

Co więcej, w ramach rezerwacji lokalu oferujemy Państwu także catering oraz profesjonalną obsługę. Dzięki temu wszyscy uczestnicy wydarzenia będą zadowoleni, a Wy macie możliwość organizacji dowolnej imprezy w niestandardowym miejscu.