CK Browar to miejsce przesycone tradycją Krakowa

CK Browar – mariaż tradycji i nowoczesności

CK Browar to miejsce przesycone tradycją Krakowa, gdzie zauważalne są wpływy galicyjskie. Myli się jednak ten, który spodziewa się ciężkich wnętrz oraz mało atrakcyjnego menu. CK Browar to jedna z najciekawszych restauracji w Krakowie. Kameralne sale: Myśliwska i Rycerska, klimatyzowana restauracja o wystroju stylizowanym na austriacki fort oraz futurystyczny Club Laboratorium, w którym drinki serwowane są w probówkach – taka różnorodność wpisze się w gusta każdego gościa. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia i rozsławia CB Browar, czyniąc z tego miejsca obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Krakowa jest własny browar. Nigdzie indziej w Krakowie nie zasmakujesz lokalnego piwa warzonego na miejscu we własnym browarze, na oczach gości.

Austriacko – węgierska receptura warzenia piwa

Piwo nie poddane filtracji i pasteryzacji zawiera wszystko, co najcenniejsze z chmielu i słodu jęczmiennego. Są to zatem wartościowe białka, witaminy i minerały oraz przeciwutleniacze. Piwo to dostarcza także probiotyków i antybiotyków. Zatem lokalne piwo w krakowskim CK Browar to wiele korzyści zdrowotnych. W parze z nimi idzie niepowtarzany smak oraz głębia aromatu. Piwo w CK Browar wskazane jest dla osób z problemami sercowymi, trawiennymi, z kamicą nerkową czy stale zestresowanych. W stałej ofercie dostępne są cztery gatunki piw: Jasne, Dunkel, Weizen oraz Inger, zaś sezonowo dostępne jest m. in. Piwo Miodowe. Piwo w kuflu wypijesz wszędzie, ale tylko w CK Browar piwo podaje się w tubach. CK Browar w Krakowie to nie tylko piwo – nigdzie indziej nie skosztujesz sławnych drinków podawanych w próbówkach!

Kraków miastem o wielu twarzach

CK Browar łączy w sobie to, co najcenniejsze w Królewskim Mieście. Z jednej strony jest tu kameralna atmosfera Sal Myśliwskiej i Rycerskiej, o ręcznie rzeźbionych stołach i ciekawym wystroju. To idealne miejsce w Krakowie, aby zjeść polskie jedzenie, przeprowadzić dyskretną rozmowę na tematy zawodowe czy zorganizować przyjęcie firmowe. Klimatyzowana restauracja to bardzo charakterystyczne miejsce, zawsze tętniące życiem. Surowość dawnych piwniczek przełamana jest gustownymi obrazami i barwnymi witrażykami przy każdym stoliku. Ta dobra restauracja w Krakowie ma jeszcze jedną atrakcję – możliwość prześledzenia procesu warzenia piwa krok po kroku, tam na miejscu. A potem oczywiście degustacja. Doskonała lokalizacja o krok od Rynku Głównego i kultowego Teatru Bagatela z pewnością dodaje temu miejscu splendoru. Zaś doskonałe obiady, niespotykane nigdzie indziej piwo oraz unikatowa atmosfera bronią się same. Jeśli zatem interesuje Cię niezapomniany pobyt w wyjątkowym pubie Kraków zaprasza do CK Browar.