CK Browar – nowy symbol Krakowa

Niemal każdy z Nas jest w stanie wymienić choć jeden symbol Krakowa. Pierwszym skojarzeniem są Sukiennice, Rynek Główny czy Smok Wawelski. Być może pora dopisać na tą listę kolejną, zaskakującą pozycję – znaną każdemu, kto odwiedza Kraków, ale także jego rodowitym mieszkańcom. Mowa o miejscu łączącym tradycję i nowoczesność, oferującym kameralną atmosferę lub imprezowe klimaty. Mowa o CK Browar – jednym z najbardziej oryginalnych lokali w Krakowie.

Na czym polega wyjątkowość CK Browar?
Kraków jest miastem płynnie łączącym staropolską tradycję z nowoczesnością. Taki dwojaki charakter miasta doskonale oddaje CK Browar, miejsce spotkań biznesowych czy rodzinnych w klimatycznych piwnicach, ale także pub oferujący oryginalne drinki, świetną muzykę i futurystyczny wystrój Clubu. Sąsiedztwo sali tanecznej z oryginalnym sufitem imitującym rozgwieżdżone niebo oraz nastrojowych Sal Myśliwskiej i Rycerskiej doskonale oddaje uniwersalny charakter lokalu. Taki dualizm zauważalny jest także w menu, gdzie tradycyjne starogalicyjskie potrawy często zaadaptowane są do swych nowoczesnych wersji, zadowalając podniebienia zarówno kulinarnych tradycjonalistów, jak i poszukiwaczy nowych smaków. Zatem dobra kuchnia to niewątpliwy atut restauracji CK Browar w Krakowie. Jednak tym, czym CK Browar kusi najbardziej, jest lokalne piwo. Kraków ma tylko jedno takie miejsce, gdzie skosztować można piwa, które warzone jest na oczach gości.

Dobre piwo w Krakowie – tylko w CK Browar
CK Browar oferuje piwo warzone zgodnie z oryginalną, austriacko – węgierską recepturą. Co to oznacza? Niefiltrowane i niepasteryzowane piwo to bogactwo smaku, którego nie znajdziesz w zwykłym butelkowanym piwie. To niezwykle duża zawartość substancji odżywczych, która wynika z minimalnej ingerencji i ograniczenia procesów przetwórczych. Czy wiedziałeś, że piwo z CK Browar jest uznane za produkt o właściwościach leczniczych? Wspomaga trawienie i pracę nerek, zwiększa koncentrację i wzmacnia serce. Gdzie indziej połączysz relaks w kameralnym zaciszu czy huczne biesiadowanie z przyjaciółmi ze zdrowym piwem i smaczną, tanią kuchnią? Przekrocz progi CK Browar, a szybko znajdziesz odpowiedź.