CK Browar na upalne dni

Lato jest z pewnością ulubioną porą roku większości osób, jednak upalne dni w mieście nie zawsze są przyjemne. Kiedy żar leje się z nieba a asfalt topi się pod stopami, warto znaleźć miejsce, w którym odpoczniemy przed słońcem. W CK Browar czeka zacieniony ogródek, a także klimatyzowane sale.

Osłona przed słońcem

Każdego roku nasza restauracja w Krakowie otwiera duży, schowany w cieniu ogródek, z przyjemnym widokiem na całą okolicę. Jest to idealne miejsce, aby napić się orzeźwiającego napoju. W sezonie letnim nasi klienci mogą skosztować piwa Vermont IPA, które przyniesie ochłodę w nawet najbardziej słoneczny dzień. Poza tym w naszym menu dostępne są także smakowite cydry w różnych odsłonach: jabłkowej, gruszkowej i z nutką cynamonu. A w wersji bezalkoholowej polecamy kultowe Virgin Mojito, z orzeźwiającą limonką i miętą oraz z dużą ilością kruszonego lodu.

Nawet w upalne dni trzeba coś jeść, dlatego nasi goście mogą też schronić się przed słońcem w naszych klimatyzowanych salach. Jesteśmy jedną z niewielu restauracji w Krakowie, która serwuje oryginalne, galicyjskie dania, które smakują nawet w gorące dni. Oprócz kultowe sznycla wiedeńskiego, serwujemy także dania z dziczyzny, ruskie pierogi czy golonkę w piwie. W karcie nie brak też lekkich pozycji, idealnych na gorące dni. Należą do nich kolorowe sałatki z łososiem, kurczakiem lub serem feta, a także wyśmienite carpaccio z polędwicy, posypane oryginalnym, włoskim serem. A na deser polecamy smakowite lody, które skuszą nie tylko łasuchów.