CK Browar na studencką kieszeń

CK Browar kojarzy się przede wszystkim z wykwintnymi potrawami kuchni polskiej i galicyjskiej, jednak również dla studentów jest odpowiednia nasza restauracja. Kraków zamieszkuje wielu młodych osób, którzy starają się żywić w sposób ekonomiczny, dlatego także dla nich znajdą się ciekawe pozycje w naszej karcie.

Oferta lunchowa

W przerwie między zajęciami zapraszamy na skorzystanie z naszych zestawów obiadowych, każdego dnia dostępnych jest kilka różnych pozycji, ceny lunchu zaczynają się już od 12 złotych. W godzinach od 12 do 16 można zamawiać potrawy zarówno mięsne jak i wegetariańskie, m.in. pierogi ruskie i z mięsem, kotlet schabowy czy makaron tagliatelle z kurczakiem. Do każdego dania podawana jest zupa, codziennie inna, wystarczy zapytać obsługę. W naszej restauracji w Krakowie serwujemy także drobne przekąski, odpowiednie na mniejszy głód. Są to przede wszystkim przepyszne, zapiekane chlebki, serwowane m.in. z kaszanką, boczkiem czy jajecznicą. W chłodniejsze dni można się ogrzać wyśmienitymi zupami, serwowanymi przez naszych kucharzy. Dostępne są m.in. żurek, czerwony barszcz czy zupa cebulowa, w cenie od 8 do 13 złotych.

CK Browar to jedna z niewielu restauracji w Krakowie, oferująca swoim klientom przepyszne piwa własnej produkcji. Każdego dnia do godziny 16 obowiązuje happy hours, za 5 litrową rurę jasnego piwa zapłacimy jedynie 50 złotych. Do tego idealnie nadają się smakowite przekąski, dostępne także w przystępnych cenach. Za białą kiełbasę z chlebem i musztardą czy zestaw frytek belgijskich zapłacimy mniej niż 10 złotych.