CK Browar na romantyczny wieczór

Romantyczne spotkanie we dwoje, szczególnie na początku znajomości, wymaga odpowiedniej oprawy. Idealnie do tego celu nadaje się nastrojowa restauracja, Kraków gości wiele lokali gastronomicznych, lecz najciekawszą opcją będzie CK Browar. Wieczór spędzony w tym miejscu z pewnością będzie należał do udanych.

Najlepsza restauracja w Krakowie

CK Browar już od wielu lat wyznacza trendy w krakowskiej branży gastronomicznej. Ogromna zaletą lokalu jest jego wspaniały wystrój. Do dyspozycji gości oddajemy kilka sal, których klimat oddaje ducha dawnego Krakowa. Najbardziej kameralnym pomieszczeniem, idealnie nadającym się na romantyczną randkę, jest Sala Myśliwska, wyłożona drewnianą boazerią. CK Browar to jedyna restauracja w Krakowie, w której można skosztować autentycznych dań kuchni galicyjskiej. Karta dań w naszym lokalu jest bardzo rozbudowana, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dostępne są wytworne dania z mięs, dziczyzny, wysokiej jakości wołowiny oraz wieprzowiny. Szczególnie polecamy zestaw CK dla dwojga, składający się z wyśmienitych mięs, zapiekanych ziemniaczków i surówek.
Niezbędnym elementem romantycznej kolacji jest wino. Nasza restauracja w Krakowie oferuje szeroki wybór trunków pochodzących z różnych części świata. Wino dostępne jest w wersji butelkowej, można także zamówić kieliszek. Jednak prawdziwym specjałem CK Browar jest piwo warzone na miejscu, według dawnej, galicyjskiej receptury. Do dyspozycji gości oddajemy wino jasne, mocne ciemne, pszeniczne oraz o naturalnej klarowności. W naszej restauracji w Krakowie serwujemy także kolorowe drinki alkoholowe, które zadowolą każdą Panią.