CK Browar na jesienną chandrę

Początek października dla wielu osób jest ciężkim okresem, kończą się wakacje, dni stają się coraz krótsze i znacznie mniej słoneczne, a studenci rozpoczynają rok akademicki. Brak słońca u wielu osób wywołuje jesienna chandrę, spadek energii wywołany zmianą pory roku bywa bardzo dotkliwy. Jeżeli chcesz poprawić sobie nastrój zaplanuj wspólne wyjście ze znajomymi do restauracji CK Browar, w której zawsze panuje pogodna atmosfera!

Spotkanie z bliskimi

Nasza restauracja w Krakowie jest idealnym miejscem dla osób, które pragną spotkać się ze znajomymi. Mimo, że jesienna pogoda nie sprzyja wychodzeniu z domu, to mimo wszystko warto się przemóc, bowiem w CK Browar czeka mnóstwo smakowitych dań i rozgrzewających trunków, które umilą nam ten ciężki okres. W końcu nic tak nie poprawia nastroju jak spotkanie z bliskimi osobami w kameralnej atmosferze. Nasza restauracja posiada kilka klimatycznych, przytulnych sal, które idealnie nadają się na jesienną niepogodę!

Jesienne menu

Tradycyjna kuchnia galicyjska, pełna rozgrzewających i sycących dań najlepiej smakuje w okresie jesienno-zimowym. W naszej karcie znajdziesz wiele potraw typu comfort food, tak uwielbianych w dzieciństwie, które z pewnością poprawią Ci humor. W menu CK Browar dostępne są dania na każdą kieszeń, dlatego również studenci liczący każdy grosz najedzą się u nas do syta. Pierogi ruskie, aromatyczne zupy, placki ziemniaczane czy klasyczny sznycel wiedeński – obok tych dań nie sposób przejść obojętnie. A do obiadu czy kolacji polecamy nasze smakowite piwa, warzone na miejscu.