CK Browar – miejsce przyjazne dla młodzieży

restauracja w krakowie spotkanie

Jak przystało na duże miasto pełne turystów, Kraków gości na swym terenie wiele lokali gastronomicznych, gęsto usianych szczególnie na starówce. Nasza restauracja CK Browar jest jedną z chętniej wybieranych przez osoby, które cenią sobie tradycyjne potrawy ziem polskich i galicyjskich. Jednak nasza bogata oferta skierowana jest również do młodzieży, która znajdzie w naszej karcie wiele ciekawych smaków.

Nie tylko kuchnia tradycyjna

Mimo, że nasza restauracja w Krakowie słynie z lokalnych potraw, to komponując menu pamiętaliśmy również o młodych osobach, lubiących potrawy z różnych części świata. Dla mniej zgłodniałych osób polecamy nasze przystawki, które doskonale nadają się do przegryzania w czasie pogawędki ze znajomymi. Są to m.in. frytki w stylu belgijskim z sosami czy skrzydełka z kurczaka w pikantnej panierce. Jednak ulubioną pozycją wśród młodzieży są nasze zapiekane kanapki, w których można znaleźć kaszankę, jajecznicę czy wyśmienity boczek. W karcie nie zabrakło też lekkich sałatek oraz dań wegetariańskich.

Koktajle bezalkoholowe

Dla naszych młodych gości przygotowaliśmy specjalne napoje bezalkoholowe, które doskonale sprawdzą się w trakcie popołudnia w gronie kolegów. Na większe upały polecamy Virgin Mojito, czyli niezwykle orzeźwiający napój na bazie soku z limonki i cukru trzcinowego, serwowany z dużą ilością kruszonego lodu. Z kolei dla osób preferujących bardziej słodkie smaki, polecamy Virgin Sunrise, smakowite połączenie soku pomarańczowego, ananasowego oraz grenadyny i limonki.