CK Browar – miejsce, które z pewnością Cię zaskoczy

restauracja kraków ck browar piwo

Po tak wyjątkowym i różnorodnym mieście, jakim jest Kraków, można spodziewać się równie różnorodnych lokali. Spośród setek miejsc kuszących zarówno mieszkańców Krakowa, jak i turystów, warto pominąć te przeciętne i skupić się na prawdziwych perełkach. Jedną z nich jest CK Browar – najlepszy pub w Krakowie. Aby zrozumieć, na czym polega jego fenomen, wystarczy choć raz odwiedzić to miejsce.

CK Browar – dla najbardziej wymagających gości
Pub i restauracja CK Browar to miejsce zaskakujące pod każdym względem. Przekraczając jego próg masz szansę obcować z tym, co w Krakowie najcenniejsze. Restauracja to doskonała kuchnia bazująca na daniach galicyjskich, ożywionych nutką nowoczesności. Tanie obiady, wykwintne przystawki czy pyszne zupy – tu pewnością znajdziesz coś, co zadowoli Twoje podniebienie. Przykładem uwielbianej przez gości potrawy jest zupa cebulowa z grzankami. Silnie osadzona w tradycji francuskiej, popularna była także w kuchni staropolskiej. Początkowo funkcjonowała jako zupa dla biednych, którzy gotowali ją wyłącznie z wody i cebuli. Z czasem wzbogacono ją o białe wino i wywar mięsny oraz zagęszczano mąką. Bez względu na użyte dodatki, sekretem wyśmienitej zupy cebulowej jest idealnie skarmelizowana i nie przypalona cebula. Podawana z chrupiącymi grzankami i parmezanem, stanowi prawdziwą ucztę zmysłów.

CK browar zaskakuje gości
Poza wspomnianą restauracją i doskonałą kuchnią, CK browar to także pub serwujący warzone na miejscu piwo. Unikatowa procedura produkcji piwa znajduje odbicie w jego doskonałym smaku i właściwościach prozdrowotnych. Kameralna restauracja i pub to nie wszystko – zachwycające majestatycznym wystrojem Sale Rycerska i Myśliwska to świetne miejsce na imprezy firmowe w Krakowie, bankiety, spotkania rodzinne czy imprezy okolicznościowe. A tuż za ścianą – futurystyczny Club Laboratorium z drinkami podawanymi w probówkach i muzyką na żywo. CK Browar w Krakowie to lokal otwarty na każdego klienta, gdzie każdy spędzi miłe i niezapomniane chwile. I jeszcze zanim opuści progi lokalu, już będzie chciał tu wrócić