CK Browar – idealny dla studentów

Kraków jest jednym z największych ośrodków akademickich w kraju, co szczególnie widać w trakcie lata, kiedy to młodzi żacy opuszczają miasto, aby udać się w rodzinne strony. Jednak na początku jesieni znów zaczyna się rok akademicki i znajomi ze studiów po miesiącach rozłąki mają sobie wiele historii do opowiedzenia. Najlepszym miejscem na wspólne biesiady jest CK Browar, restauracja w sercu Krakowa, z niezwykle szeroką ofertą dań i trunków.

Szybki obiad na mieście

W przerwie między zajęciami warto zjeść sycący, ciepły posiłek, który dodatkowo nie zrujnuje zbytnio ograniczonego budżetu studenta. W naszej restauracji w Krakowie codziennie, od poniedziałku do piątku, dostępna jest niezwykle atrakcyjna oferta lunchowa, która cieszy się ogromnym powiedzeniem wśród nasz gości. W godzinach między 12 a 16 za zupę oraz danie główne zapłacisz już od 12 złotych. Najtańszą opcją są pierogi ruskie z cebulką, tak uwielbiane przez wszystkich Polaków. Na większy apetyt polecamy tradycyjny kotlet schabowy, który w zestawie z zupą kosztuje tylko 16 złotych!

Wieczorne spotkania

Jednak najwięcej studentów odwiedza CK Browar po zakończeniu zajęć, kiedy to chętnie spotykają się na wspólnym piwie. A serwowane w naszej restauracji browary nie mają sobie równych, warzymy je na miejscu według tradycyjnych receptur. W naszej karcie znajdziesz kilka smakowitych gatunków: piwo jasne, ciemne, pszeniczne oraz miodowe. Polecamy ekonomiczną wersję, w cenie 75 złotych kupisz u nas 5 litrów piwa, idealna opcja dla kilkuosobowych grup.