CK Browar – galicyjska tradycja w nowoczesnym wydaniu

Kraków jako miasto silnie osadzone w najdawniejszej historii Polski, zawiera w sobie pierwiastek mistycyzmu i tradycji. Z drugiej strony – to miasto młodych, opanowane przez studentów i turystów. Każdemu, kto chce doświadczyć tak zróżnicowanego klimatu Krakowa bez konieczności goszczenia się w wielu lokalach, z pewnością zaproponować można najbardziej uniwersalne, a zarazem zaskakujące miejsce w Krakowie – CK Browar. Czym ten pub zasłużył sobie na takie miano?

CK Browar – piwo jak w dawnej Galicji

W CK Browar znajdziesz coś, czego nie oferuje nikt inny – warzone na miejscu lokalne piwo. I to nie byle jakie, bo skomponowane według oryginalnych, austriacko – węgierskich receptur. Każdy gość doświadczy zatem głębi smaku piwa, poznając walory zdrowotne tego niefiltrowanego i niepasteryzowanego trunku. A dla pragnących zaspokoić swoją ciekawość czeka możliwość naocznej obserwacji procesu warzenia piwa.
CK Browar to – poza wyśmienitym lokalnym piwem – także dobra i tania kuchnia w Krakowie. Wyśmienite obiady, zaskakujące przystawki, sycące zupy czy firmowe Półmiski Myśliwego oraz Płyty CK na stałe wpisały się w kulinarne gusta Krakowian. Restauracja CK Browar to także specjalne menu dla alergików. Galicyjskie potrawy zaadaptowane do podniebień miłośników nowoczesnych smaków – to musiało się udać. Tania i dobra kuchnia zawsze się obroni.

Club Laboratorium – zabawa w wyjątkowej oprawie

Dla zwolenników dobrej muzyki i energetycznej zabawy CK Browar oferuje niepowtarzalne miejsce. Club Laboratorium to DJ na żywo, oryginalne drinki i jeszcze bardziej oryginalny sposób ich podania – w probówkach. Jeśli dodać do tego sufit migoczący blaskiem konstelacji gwiezdnych – powstaje niezwykle charakterystyczne miejsce, gdzie każdy będzie bawił się doskonale. Możliwość wynajęcia Sali na imprezy zamknięte, ochrona oraz profesjonalny catering gwarantują naprawdę udaną imprezę.
CK Browar w Krakowie to miejsce idealne na rodzinny obiad, bankiety, imprezy firmowe. Tu skosztujesz doskonałego piwa oraz galicyjskiej kuchni, wyciszysz się w kameralnej Sali Rycerskiej lub zaszalejesz na parkiecie Clubu Laboratorium. Bez względu na to, czy mieszkasz w Krakowie, czy jesteś tu tylko gościem, zapamiętasz CK Browar na długo. I z pewnością nie raz tu wrócisz.