Ciepłe miejsce na zimne wieczory – Pub CK Browar

Bardzo dużo osób za najlepsze miejsce do spotkania ze znajomymi uważa pub lub restaurację. CK Browar oferuje Państwu oba miejsca, w ramach jednego lokalu. Niezależnie czy chcą się Państwo napić piwa w pubie, czy zjeść kolację w restauracji, to wszystko możliwe jest w CK Browar.

Zimne piwo dla rozgrzania atmosfery

Piwo z mini browaru smakuje inaczej niż piwa produkowane masowo przez wielkie koncerny. Warto chociaż raz spróbować naszego piwa, aby przekonać się samemu, że góruje ono smakiem nad masową produkcją. Nasze piwo warzymy wedle starej, tajnej receptury, ale jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem tego procesu, można wejść za kulisy CK Browar i zobaczyć miejsce, w którym warzone jest nasze piwo.

Do wyboru jest kilka rodzajów piwa, zatem każda osoba znajdzie smak dla siebie. Mają Państwo do wyboru piwa jasne, pszeniczne, miodowe i ciemne. A także co sezon udostępniamy jeden dodatkowy smak piwa. Istnieje możliwość degustacji piw lub też zamówienia od razu dzbanka wybranego piwa.

Ciepła kolacja w restauracji CK Browar

W restauracji i pubie CK Browar można nie tylko zamówić piwo i przekąski do niego. Z powodzeniem można zjeść też pełnowartościową kolację. Do piwa najlepiej będzie smakować golonka pieczona w piwie, ale dostępne są też choćby tradycyjny sznycel wiedeński czy pierogi. Także amatorzy kuchni wegetariańskiej znajdą coś smacznego dla siebie. Na mniejszy głód można zamówić po prostu coś do piwa, czyli frytki belgijskie z serem i sosami, pikantne skrzydełka albo nasz firmowy koszyk piwny CK.