Boże Narodzenie w CK Browar

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób duże wyzwanie. Nie tylko cały dom trzeba wysprzątać na przyjęcie gości, ale również przygotować dla nich smakowite potrawy. Jednak coraz więcej osób zamiast siedzieć w kuchni preferuje zjeść świąteczny obiad z rodziną na mieście. CK Browar to najlepsza restauracja w Krakowie na tego typu spotkania.

Niepowtarzalny klimat

Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów, również w święta. CK Browar usytuowany jest zaraz obok Rynku Głównego, na malowniczym podwalu. Dlatego każdego roku w okresie świątecznym otwieramy swoją kuchnie dla naszych gości. W restauracji czekają na Państwa klimatyczne i kameralne sale, oddające ducha dawnych epok. W okresie świątecznym wnętrze jest dodatkowo przystrojone, przez co magia świąt jest tym bardziej odczuwalna. Lokal jest czynny 25 i 26 grudnia już od godziny 12, zachęcamy do rezerwacji stolików, nasza restauracja cieszy się dużym zainteresowaniem w tym okresie.

Uczta dla podniebienia

CK Browar to najlepsze miejsce na świąteczny obiad. Tradycyjna kuchnia w Krakowie cieszy się dużym powodzeniem, wychodzimy na przeciw potrzebom gości, serwując wyśmienite dania, wywodzące się z Galicji. Amatorzy mięs powinni skosztować dań z dziczyzny, w postaci półmisku myśliwego. W skład dania wchodzą mięso z sarny, dzika oraz kaczki, placki ziemniaczane i blanszowane warzywa. Amatorzy ryb mogą sięgnąć po pstrąga smażonego lub sałatkę z łososiem. W naszej karcie mieści się także wiele dań odpowiednich dla wegetarian.