WITAMY W RESTAURACJI C.K. BROWAR!

Pyszne jedzenie, wyjątkowe wnętrza i świetna lokalizacja w centrum miasta (u zbiegu ulic Podwale i Krupniczej, pięć minut spacerem od Rynku Głównego) to właśnie C.K. Browar, Restauracja, Pub - Mini Browar i Club, miejsce, gdzie może się zmieścić blisko 500 osób.

Tradycja C.K. Browar sięga 1996 roku. Jesteśmy jedynym w Krakowie lokalem w którym warzy się Piwo według starej austro-węgierskiej receptury. Piwo zawsze jest świeże, prosto z tanków trafia do kufli gości.

 

RESTAURACJA W KRAKOWIE

C.K. Browar swoim Gościom oferuje zaciszną restaurację (Sala Główna) i dodatkowo dwie osobne kameralne sale: Sala Myśliwska i Sala Rycerska.

Specjalnością naszej kuchni są dania z dziczyzny, wołowiny, cielęciny oraz wieprzowiny. Restauracja C.K. to przestronna, klimatyzowana sala, a jej wystrój przywodzi na myśl stary austriacki fort, urozmaicony kolekcją obrazów.

Restauracja C.K. to idealne miejsce na rodzinny obiad, kolację, spotkanie firmowe, imprezę zamkniętą, komunię, chrzciny, wesele lub na lampkę wina po spektaklu w teatrze Bagatela.

PUB & CLUB KRAKÓW

C.K. Browar to PUB z niepowtarzalnym klimatem! Na uwagę zasługuje wyjątkowy wystrój lokalu i wyśmienite piwo, które jest warzone na miejscu. Lokalne piwo, jedyne takie w Krakowie, podawane w specjalnych rurach lub kuflach, jest znakomitą atrakcją i urozmaici każdy wieczór.

Tylko w naszym Clubie możecie wypić drinka wprost z "laboratorium" i podziwiać konstelację gwiazd. Zastanawiacie się jak to możliwe? Sami się przekonajcie! Club otwarty jest od wtorku do soboty, od godz. 18:00, w piątki i soboty gra DJ.

PIWO CK BROWAR w KRAKOWIE

W naszej ofercie znajdziecie 4 rodzaje oryginalnego piwa, które są w stałej sprzedaży – CK Jasne, CK Dunkel, CK Ingwer, CK Weizen oraz dodatkowe rodzaje, które występują jako piwa sezonowe – m.in. CK Marzen, CK Miodowe. Wszystkie te piwa pochodzą z naszego Mini Browaru w centrum Krakowa.

Każdy z Was może zobaczyć w jaki sposób powstaje niepasteryzowane i niefiltrowane piwo, sporządzane według starej austriacko-węgierskiej receptury. CK PIWO ma wysoką zawartość naturalnych składników w tym witamin z grupy B. Są to piwa szlachetne, dolnej i górnej fermentacji. Miejsce samej produkcji można zwiedzić, aby móc je zobaczyć wystarczy powiedzieć o tym naszemu personelowi.
CK VIEW 360°